Teamindeling junioren 2017-2018




1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
MEISJES A1
Topklasse
Trainer: Henk Hamhuis

Eblin Bekman
Estelle Bijker
Kirsten Dicke
Eva Engbersen
Gerti Meerholz
Carmen Nijland
Manon Runhaar
Lotte Vosman
Noa Warrink
Joanne Plaggemarsch

MEISJES A2
Hoofdklasse
Trainer: Jan Jaap Boessenkool

Anouk Brink
Maaike Buit
Sem van Dijk
Chayenne Hulter
Liese Klok
Susan Lamberink
Tess Runhaar
Arkana Veltink
Britt Veurink
Lotte Veurink
Nadèche Winters
   




1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

MEISJES B1
Hoofdklasse
Trs: Josien Deuten 
en Myrthe Hamhuis
Lien Bomhof
Esmeralda Bos
Britt Ensink
Lara Hallink
Janiek Kerkdijk
Leone Korterink
Lynn Martens
Fabienne Nawijn
Lieke Ouwinga
Judith Wilpshaar

MEISJES B2
Hoofdklasse

Tr: Derk Jan de Haan
Daphne Geel
Judith Hamhuis
Julia Hemstede
Noa Huisjes
Ilse Jager
Renique Jaspers
Gerja Nijland
Emma Smilde
Anne Vonk


JONGENS B1
Hoofdklasse
Trs: Henk Hamhuis


Bart van den Berg
Auke Brink
Nick Elferink
Menno Lamberink
Stijn Martens
Jochem Veldman
Carlo Veneman
Gijs van der Vinne

 



1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

MEISJES B3
1e klasse
Tr: Nienke van der Veen
Lisa Breukelman
Mendy Eggengoor
Leonie Hamberg
Myrthe Hospers
Tessa Klein
Larissa Lenters
Vera-Lynn Meier
Monique Oosting
Isa Reefman
Nynke Timmers

MEISJES B4
1e klasse
Tr: Lobke Waaijer
Lisanne Bolks
Lindsey Gerrits
Danielle Hakkers
Marlies Hultink
Lise Kaptein
Nadie Medema
Lucinda Snippe




   




1
2
3
4
5
6
7
8
9
MEISJES C1
Hoofdklasse
Tr: Jan-Jaap Boessenkool
Sarah van Blanken
Jasmijn Buit
Hieke Hulzebosch
Sarah Hulzebosch
Lieke Martens
Maud Onnink
Tess Stroeve
Elise van der Veen
Merle Veurink

MEISJES C2
1e klasse
Tr.: Simon-Peter Bollen
Esther Bollen
Wendy Bruggeman
Marjolein van Dijk
Nadieh Hakkers
Iris Kampman
Nienke de Kraaij
Annemijn Meier
Myrthe Zomerdijk


MEISJES C3
1e klasse
Tr.: Denice van der Veen
Sanne Ardesch
Paulien Bijker
Laura Grootoonk
Iris Hofman
Veerle Klein
Anne Kootstra
Noor Veurink
Anna Wilpshaar
 



1
2
3
4
5
6
7
8
9
GEMENGD C1
1e klasse
Tr.: Jeroen Bouter
Floris Alons
India Borger
Susan Breukelaar
Krista Breukelman
Wouter Geel
Yente Hallink
Dimphy Jaspers
Melanie Knol
Lea van der Vinne
GEMENGD C2
2e klasse
Tr.: Ina Wesselink
Elise van den Berg
Nynke Bouck
Thomas Bruggeman
Maureen Hutten
Meike Pouwels
Lisa Vonk
Carmen van der Woude
Lisa Zomerdijk