Teamindelingen 2021/2022

 HEREN 1HEREN 2
3e divisie1e klasse
1Bart BerenstOmid Ahmadi
2Gert HamhuisRené Haandrikman
3Mart HamhuisMart van der Have
4Gerhard KlokHenk Kemkes
5Mark van LentheLourens Klok
6Herre OosterhofJohn Veenhof
7Bert SchutteJorn Venhuizen
8Henk Veurink
 HEREN 3HEREN RECREATIEF
3e klasse
1Arjen AltenaRené Beiboer
2Auke BrinkGernand de Boer
3Thomas BruggemanGerard Muis
4Pascal DormanAnne Nawijn
5Wouter GeelGert Swankhuisen
6Menno LamberinkRuud Verberne
7Maarten SalaHans Wesselink
 DAMES 1DAMES 2
PromotieklassePromotieklasse
1Estelle BijkerEblin Bekman
2Lien BomhofKristin Dicke
3Nienke de BruinMelissa Hidding
4Mendy EggengoorNoa Huisjes
5Leanne HulzeboschChayenne Hulter
6Jolien van LentheIlse Jager
7Joanne PlaggenmarschJanniek Kerkdijk
8Anniek RunhaarLiese Klok
9Simone StroeveSusan Lamberink
10Noa WarrinkLynn Martens
11Judith Wilpshaar
12Lana Zenitz
 DAMES 3DAMES 4
3e klasse3e klasse
1Lisa BreukelmanSarah van Blanken
2Wendy BruggemanIndi van Faassen
3Anouk JoustraDaphne Geel
4Nadieh HakkersJulia Hemstede
5Iris KampmanHieke Hulzebosch
6Tess RunhaarSarah Hulzebosch
7Arkana VeltinkLieke Martens
8Lotte VeurinkMaud Onnink
9Nadèche WintersElise van der Veen
10Anne Vonk
 MEISJES A1MEISJES A2
Topklasse1e klasse
1India BorgerSanne Ardesch
2Susan BreukelaarElise van den Berg
3Krista BreukelmanPaulien Bijker
4Yente HallinkLieke Eggengoor
5Julia HeuverLaura Grootoonk
6Dimphy JaspersRhona Hakkers
7Melanie KnolArianne Herbers
8Lea van der VinneAnne Kootstra
9Nouk de VriesMeike Pouwels
10Anna WilpshaarLara Stegeman
11Noor Veurink
12Lisa Vonk
 JONGENS B1MEISJES B1
1e klasse1e klasse
1Matthijs ApenhorstTexel Borger
2Sil van den BergEva Dalhuisen
3Jelle HarsevoortNoor van Dongen
4Jan KemkesKristel Knol
5Tjalle MeinenMerle Martens
6Tijn SchutteLinn Mulder
7Maarten WigboldusJulia Ridderman
8Jolien Schutte
9Sanne Spijkers
10Loïs Visscher
11Sophie Wilpshaar
 MEISJES C1MEISJES C2
Hoofdklasse2e klasse
1Tessa BolksDara de Jong
2Liv EilanderNienke Klos
3Sophie HorstraSharon Post
4Ilse KorterinkMarleen Ubels
5Anouk LambersLoren Wispels
6Jet RegelinkEllen Zomerdijk
7Aïsha Schraa
 MEISJES C3 
2e klasse
1Lotte Bouter
2Zamé Feenstra
3Merle van Goor
4Ruth Kuiperij
5Yara Mulder
6Yara van Spijker
7Jade Terwel
8Tess de Vries
 CMV N5.1CMV N4.1
1e klasse1e klasse
2Nienke AltenaMirthe Harsevoort
2Pien van DongenAlice Leemgraven
3Zara HarsevoortSanneah Willems
4Ziva de JongLana Zweers
5Esther Nijboer
6Stan Wigboldus
7Raaf van de Worp
8Vera Zomerdijk
 CMV N4.2CMV N4.3
2e klasse2e klasse
1Valerie ArdeschMinte Drenth
2Bas DorgeloDaphne Lambers
3Lize FeenstraJasmijn Smit
4Elisa ValkVera de Vries
 CMV N4.4CMV N3.1
2e klasse2e klasse
1Jesse HeinJill Döpp
2Menno Kijk in de VegteZoë Kuiper
3Jurjan de RuiterCato Minke
4Marc SchepersMila de Rooij
5Tibor de VriesVajèn Seinen
 CMV 2.1CMV 2.2
1e klasse2e klasse
1Charlotte DaatselaarJolijn Haarman
2Isa HeinPem Hamhuis
3Amber KlapwijjkLarissia Ramo
4Maud SchepersZoë de Vries
TessFaya Willems
5Saar Zweers
 CMV 2.3CMV 2.4CMV 2.5
2e klasse2e klasseinloopgroep
1Noah BronkEmma DatemaLois Hutten
2Sil DronkersFee van ErkelensFere Koopman
3Rowan de RuiterAnne-Linde HarsevoortMarley Olsman
4Lenn van der VeenEvi Jane VeltinkSuus Smid
5Ravi de VriesKiara VeltinkQuinn van Spijker
6Noa Tempelman
7Roos Veurink