Voorlopige Teamindelingen 2021/2022

 HEREN 1HEREN 2  
3e divisie1e klasse
1Bart BerenstOmid Ahmadi
2Erwin EnterRené Haandrikman
3Bob van 't HagMart van der Have
4Gert HamhuisHenk Kemkes
5Mart HamhuisGerhard Klok
6Mark van LentheLourens Klok
7Herre OosterhofJohn Veenhof
8Thomas PastinkJorn Venhuizen
9Bert SchutteHenk Veurink
 HEREN 3HEREN RECREATIEF
3e klasse
1Arjen AltenaRené Beiboer
2Thomas BruggemanGernand de Boer
3Pascal DormanGerard Muis
4Wouter GeelAnne Nawijn
5Menno LamberinkGert Swankhuisen
6Maarten SalaRuud Verberne
7Jeffrey VarwegHans Wesselink
8Gijs van der Vinne
 DAMES 1DAMES 2
Promotieklasse1e klasse
1Estelle BijkerEblin Bekman
2Lien BomhofEsmeralda Bos
3Mendy EggengoorMelissa Hidding
4Leanne HulzeboschNoa Huisjes
5Jolien van LentheChayenne Hulter
6Joanne PlaggenmarschIlse Jager
7Anniek RunhaarJanniek Kerkdijk
8Simone StroeveLiese Klok
9Noa WarrinkSusan Lamberink
10Judith WilpshaarLynn Martens
 DAMES 3DAMES 4
3e klasse3e klasse
1Wendy BruggemanSarah van Blanken
2Marjolein van DijkIndi van Faassen
3Nadieh HakkersDaphne Geel
4Lise KapteinJulia Hemstede
5Iris KampmanHieke Hulzebosch
6Tess RunhaarSarah Hulzebosch
7Iris SoerLieke Martens
8Arkana VeltinkMaud Onnink
9Lotte VeurinkElise van der Veen
10Nadèche WintersAnne Vonk
 MEISJES A1MEISJES A2
Hoofdklasse1e klasse
1India BorgerSanne Ardesch
2Susan BreukelaarElise van den Berg
3Krista BreukelmanPaulien Bijker
4Yente HallinkLieke Eggengoor
5Julia HeuverLaura Grootoonk
6Dimphy JaspersRhona Hakkers
7Melanie KnolArianne Herbers
8Lea van der VinneAnne Kootstra
9Nouk de VriesMeike Pouwels
10Anna WilpshaarLara Stegeman
11Noor Veurink
12Lisa Vonk
 JONGENS B1MEISJES B1
1e klasse1e klasse
1Matthijs ApenhorstTexel Borger
2Chiel ArdeschEva Dalhuisen
3Sil van den BergNoor van Dongen
4Boaz BroeksemaKristel Knol
5Jelle HarsevoortMerle Martens
6Jan KemkesLinn Mulder
7Tjalle MeinenJulia Ridderman
8Tijn SchutteJolien Schutte
9Sem SlooijerSanne Spijkers
10Maarten WigboldusLoïs Visscher
11Sophie Wilpshaar
 MEISJES C1MEISJES C2 
1e klasse2e klasse
1Tessa BolksDara de Jong
2Liv EilanderNienke Klos
3Sophie HorstraAnne-Mare Pasveer
4Ilse KorterinkSharon Post
5Anouk LambersMarleen Ubels
6Jet RegelinkLoren Wispels
7Aïsha SchraaEllen Zomerdijk
 MEISJES C3
2e klasse
1Lotte Bouter
2Zamé Feenstra
3Ruth Kuiperij
4Yara Mulder
5Yara van Spijker
6Jade Terwel
7Tess de Vries
 CMV N5CMV N4
2e klasse2e klasse
1Esther NijboerValerie Ardesch
2Raaf van de WorpBas Dorgelo
3Vera ZomerdijkAlice Leemgraven
4Pien van DongenLana Zweers
5Amber de JeuLize Feenstra
6Ziva de JongMirthe Harsevoort
7Daphne Lambers
8Jasmijn Smit
9Elisa Valk
10Vera de Vries
11Minte Drenth
 CMV N3CMV N2 
2e klasse2e klasse
1Jesse HeinFee van Erkelens
2Menno Kijk in de VegteIsa Hein
3Marc SchepersMaud Schepers
4Jill Döpp
5Zoë Kuiper
6Mila de Rooij
7Vajèn Seinen