Op woensdag 26 augustus zijn we het nieuwe seizoen gestart met maar liefst 60 enthousiaste kinderen. Vol energie stonden ze te springen om naar binnen te mogen bij Monkey Town. Eenmaal binnen was het direct tijd voor klimmen, klauteren, rennen en vooral heel veel plezier maken met elkaar!
Na een middag vol actie en gezelligheid was het om 17.00 uur tijd om even bij te komen met een heerlijk patatje en een snack. Daarna kon er nog even gespeeld worden en maakten we samen een mooie groepsfoto als herinnering aan deze geslaagde dag.
Ook maakten de kinderen kennis met hun nieuwe trainer. Vervolgens verliet ieder team samen met zijn of haar trainer Monkey Town, maar niet voordat alle kinderen nog werden getrakteerd op een lekker ijsje.
Kortom: een fantastische start van het seizoen! We kijken terug op een zeer geslaagde dag en zetten het plezier maandag voort in de sporthal. Wij hebben er zin in! 💪🏐
Hartelijke groet,
Namens alle trainers van de Volley Stars!

